Hakkımda

Estetik ve İmplantoloji Diş Kliniği ’ne Hoş Geldiniz

 

Estetik ve İmplantoloji Diş Kliniği, Diş Doktoru Elif ARSLAN koordinasyonunda hasta odaklı dijital diş hekimliği vizyonuyla kuruldu. Sağlıklı kalmayı ve koruyucu diş hekimliği uygulamalarını öncelikli hale getiren kliniğimiz bunun yanında global arenada gelişen tüm yenilikleri de bünyesinde barındırmaktadır. Kliniğimizde tüm tedavi planlamaları ve takipleri, konusunda uzman ve yetkin doktorlarımız tarafından organize edilmektedir.

 

DT. Elif ARSLAN

 

İlkokul ve Ortaokul yıllarını Karabük'te geçiren ve aslen Karabüklü olan Elif ARSLAN, Mehmet Vergili Fen Lisesi'nden mezun olup ardından Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi kazanıp başarı ile Lisans eğitimini tamamladıktan sonra polikinlik ortaklığı yapmış olup, Ataşehir de kendi adını taşıyan '' Estetik ve İmplantoloji Diş Klini'ği kurmuş, Gülüş tasarımı ve Estetik Gülüş Dizaynı çalışmalarını burada sürdürmeye başlamıştır.

Estetik Diş Hekimliği, İmplantoloji ve ileri Cerrahi alanlarında sürekli eğitim prensibi ile birçok eğitim programlarına katılmış olup ayrıca TDB ( Türk Diş Hekimliği Birliği ) ve EDAD ( Estetik Diş Hekimliği Derneği ) üyesidir. Çok sayıda seminer ve kursa katışmış olup, mesleki araştırmaları sürdürmektedir.

Hızlı iletişim
  • 0 531 657 16 16
  • 0 531 657 16 16
  • info@elifarslan.com.tr
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Whatsapp Destek

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?